Muinasjutuhommik

Elasid kord prints ja printsess…

 Oodatud on kõik suured ja väikesed muinasjutusõbrad. Peale muinasjuttu me joonistame kuuldud loost pildi ja paneme näituseks üles oma mängumaa seinale.

12.jaanuari muinasjutt rääkis meile lumeeidest. Peale muinasjuttu joonistas iga laps muinasjututegelase ka paberile.

10.novembril jutustasid meile Uue-Antsla draamaringi tüdrukud loo imelikust võlupeeglist.

13.oktoobri muinasjutuks oli tare tareke. Peale muinasjuttu joonistasid lapsed ühiselt muinasjutust suure pildi.

16.septembri muinasjutt rääkis naerisest. Peale muinasjuttu said lapsed ise loo uuesti läbi mängida ning värvilehte täita.

4.augusti lugu rääkis kuldsest kalakesest, ahnusest ja upsakusest. Iga laps joonistas ise oma kuldkala.

Vaesest mölditütrest, kellest sai rikka kuninga kaasa, kuid kellel tuli tegemist teha kavala härjapõlvlase Rubentirtsuga, temast kuulsime muinasjuttu 8.juulil.

Lugu kukest, kassist ja sõprusest. Seda muinasjuttu sai kuulda 16.juuni muinasjutuhommikul.

Kes ehitab maja õlgedest, kes okstest ning kes kivist…20.mai lugu oli kolmest põrsakesest. Peale muinasjuttu sai iga laps omale teha ka muinasjutukuubiku.

Lugu punase mütsiga tüdrukust, vanaemast ja hundist…Punamütsike! Just seda sai kuulda 15.aprilli muinasjutuhommikul! Aitähh-aitähh-aitähh kõikidele lastele!
Lisatud ka väike video!

Üks..kaks..kolm..neli..viis..kuus..seitse…11.märts kuulsid lapsed lugu seitsmest kitsetallest. Aitähh lastele, kes te pühapäeva hommikul oma emmed-issid kodunt välja ajasite ja muinasjutuhommikule tulite! Meil oli teiega tore!

Esimene muinasjutuhommik toimus 18.veebruar. Selle päeval said lapsed kuulda muinasjuttu kolmest karust. Aitähh kõigile lapsevanematele, kes tulid koos oma lastega kohale ja veetsid nendega kvalitieetaega meie mängumaal!